1. "עץ נטו" נולד ומתקיים מתוך נסיון רב בנגרות בסיסית שהפך ליצירה רבתי בדגש כפרי ואומנותי. לכל היצירות מס' מאפיני בסיס:

א. הכל נעשה בעץ מלא ואיכותי = "עץ נטו".

ב. כל היצירות נעשות בעבודת יד.

ג. איכות גבוהה במיוחד של "פיניש" הכולל ניקיון ודיוק בצד בטיחות וחוזק חומרים = עצמה.

ד. דגש על שירות איכותי אישי הכולל מהירות תגובה והתייחסות לכל רצון הלקוחות. 

ה. מחירים עממים ביותר הנובעים מרמת רווח מינימאלית.

ו. "עץ נטו" ממוקם בבאר שבע אך בנוי לייצר יצירות עץ ללקוחות בכל רחבי הארץ.

 

ניר גור היוצר פועל מתוך אהבה וקשר נפשי עמוק עם עץ נקי ומקבל רמת סיפוק אדיר מהפקת יצירות העץ.

 

"עץ נטו" מציע כמות גדולה של יצירות שנעשו וניתן לקבל העתק שלהן תוך התאמה אישית לכל לקוח לגודל הרצוי של היצירה (האם הכורסא מיועדת לילד לאבא או לסבתא ו/או התייחסות חיובית לכל שינוי שירצה הלקוח לקיים במוצר המוצג.

 

מעבר לכך וזאת נקודה ייחודית ש"עץ נטו" מציע: אתם הלקוחות יכולים לבוא עם חלום אישי שיש לכם בתחום העץ מתוך דמיון ותכנון אישי ו/או מתמונה שראיתם במחשב, מגזינים, פרסום, חנות וכו. בהתאמה למיקום של היצירה בבית או בגינה. אשמח לשבת אתכם לתכנן יחד את המוצר שאתם כל כך רוצים. בשלב זה ומהר מאוד תקבלו הצעת מחיר ותהיו מופתעים עד מאוד מהמחיר הנמוך, ממהירות היצירה ובעיקר מרמת היצירה.

 

"עץ נטו" כולל יצירה של כל מוצר מעץ: ריהוט, משחקים, מתקנים, אלתורים החל מעולם התינוקות, הילדים, הנוער ,המבוגרים ובעלי החיים המתלווים דרך יצירות לבית על כל מרכיביו ובכל רמה של יציאה מחוץ לבית בגינה, בפיקניק או בטיול.

 

להלן 2 דוגמאות לרוח הנושבת מ"עץ נטו":

דוגמא א' יש לי שכנה שבביתה הצנוע מלבד הילדים הקטנים יש 6 כלבים ו6 חתולים, היא יוצאת מדעתה איך לספק לחיים המשותפים את המיטב.  לאחר שיצרתי מס' יצירות לילדיה בגינה ובבית הביאה חלום: במגזין מקנדה קראה כתבה  מפורטת על האדם החי במחיצת קבוצת חתולים בביתו.

רעיון ש"הדליק אותה" היה כדלהלן: מדפי ספרים כשבין המדפים והספרים יש מעברי סתר, מחילות ומנהרות כך שהחתולים יכולים להשתחל לכל קומות המדפים ולהכנס בין הספרים לקרוא בהם או לישון בחיקם. לשאלתי, לא היה לה מושג איך כל זה בנוי, כל שהביאה לי היתה תמונה מהמגזין המראה את השילוב של עץ, ספרים וחתולים.

אני כל כך אוהב את שלב התכנון והיצירה, השקעתי זמן רב בחקירה והתנסויות כדי להגיע לתוצאה המבוקשת ו...יצרתי יצירה מורכבת. התוצאה הייתה כל כך משכנעת תוך שבוע ראיתי מצב מדהים של שילוב בין הספרים והחתולים. "אם החתולים" הזמינה עוד מדף ואיך שקיבלה אותו הזמינה את הסט השלישי שמילא כל חלל אפשרי בדירה המשולבת.

 

דוגמא ב'  רופאת המשפחה שלי שמעה על עיסוקי ובאה אלי עם חלום. הד"ר ובעלה טיילו בארה"ב המחולקת לשבילים חוצי מדינות בדומה לשביל ישראל שלנו רק קצת יותר גדולים. במהלך טיול במסלול לאורך רכס הרים החוצה את מדינת NEW YORK  בשם אדירונדק נכנסו לבית קפה  השולט על נוף אינסופי להפתעתם גילו שם כורסאות מדהימות שהיו כל כך מיוחדות ונוחות גם ללא ריפוד. האהבה הייתה ממבט ראשון ובני הזוג החליטו מיד להביא איתם הביתה כמה כורסאות כאלה. כאן באה הבעיה הגדולה- מחיר הכורסא היה בשמים ומעל ליכולתם.בהמשך הטיול ראו את הכורסא הזאת בהרבה מקומות ציבוריים וגם בבתים פרטיים בהם בקרו.  הסתבר שהכורסא הומצאה ברכס האדירונדק כבר בתחילת המאה ונקראת "כיסא אדירונדק".

הד"ר הציעה לי להתמודד עם יצירת כיסא אדירונדק, אמרה ושלחה לי חומר מצולם, בהשקעת זמן הפכתי את התמונות  לשרטוט עבודה ויצרתי את כיסא האדירונק המדהים במחיר עממי ביותר.

אודות

נבנה ע"י קידום פלוס

התקשר: 052-5242529